10. Hakem ve Eğitim Semineri (Zoom Meeting)

10. Hakem ve Eğitim Semineri (Zoom Meeting)

       Değerli hakem adaylarımız daha önce katılmış olduğunuz seminerlerin tamamlayıcısı olan 10. seminerimiz Covid - 19 salgını sebebiyle alınan önlemler kapsamında maalesef yüz yüze eğitim şeklinde değil, zoom üzerinden yapılacaktır. Vermiş olduğunuz emeğin meyvelerini almak için, sona çok yaklaşılmış olunan bu süreçte, teorik eğitiminizi tamamlayarak, Tshf tarafından yapılacak olan ilk gösteride, pratik eğitim, sınav ve mülakat aşamalarını tamamlayarak Ülkemizin yetiştirdiği ilk hakemlerden olma gurunu yaşamak sizin elinizde; 

                 

       Eğitim 13 haziran Pazar günü saat 10.00 Tshf Başkanı Sn. Özcan ÇETİN 'in açılış konuşmasıyla başlayacak olup sonrasında bu eğitim ve seminerlerin program koordinatörü ve eğitmeni olarak bizlere ilk seminerden bugüne gerekli desteği veren bu aşamaya gelmemize büyük katkı koyan hocamız Sn. Peter ŽUFFA 'nın anlatımı, gerek standartlar komisyon üyemiz olarak verdiği büyük emeklerle gerekse de diğer seminerlerimizde ve bu seminerimizde bize tercümeleriyle konuları aktaracak olan Sn Ahmet YILMAZ 'ın sunumuyla, Eğitim Komisyon Başkanımız Sn. Yasin YILDIRIM 'ın Kanatlı hakemlerinin, Türkiye 'deki kanatlı hayvan yetiştirmede rolü konulu sunumuyla gerçekleştirilecek ve saat 15:30 da sonlanacaktır.

 

           Soru: Bu eğitime kimler katılabilir yada kimler katılmalı?

       Cevap: Eğitimimiz zoom üzerinden herkese açık olup katılım ücretsiz ve serbesttir yalnızca sertifika almak isteyen hakem adayları için sertifika ücreti alınacaktır. Hakem olmak isteyen herkesin kesinlikle katılması, ayrıca yarışmalarda yapılan puanlama sisteminin nasıl olduğu hakkında geniş bilgi edinmek isteyen herkesin muhakkak katılım sağlaması, eğitim ve seminerler yetiştiricilik konusunda kişisel gelişim sağladığından dolayı yetiştirici olarak uzun süre devem etmek isteyen herkesin katılım sağlaması, kişisel gelişimlerine fayda sağlayacaktır. Bu bağlamda değerlendirme yaparak katılım sağlayabilirsiniz.