5. ULUSAL KÜMES HAYVANLARI  GÖSTERİ BAŞVURU BİGİLENDİRME FORMU

5. ULUSAL KÜMES HAYVANLARI  GÖSTERİ BAŞVURU BİGİLENDİRME FORMU

 GÖSTERİ BAŞVURU BİGİLENDİRME FORMU

Türkiye Süs Tavukları ve Bahçe Hayvanları Federasyonu’nun değerli üyeleri ve dernek başkanları,

05/09 Ocak 2022 tarihinde Afyonkarahisar’da TSHF olarak yapacağımız 5. Türkiye Ulusal Kümes Hayvanları Gösterisi için kayıtlarımız başlamıştır.

Kayıtlarımız daha önce de belirttiğimiz gibi 12 Aralık 2021 tarihinde son bulacaktır.

Bu sene kayıtlarımız aşağıdaki yer alan şekilde süreç işletilerek yapılacaktır.

İlk süreç;

Ön bilgilendirme kaydı

Federasyona kayıtlı dernek üyesi arkadaşlarımızın katılmak istediği hayvan sayılarını en geç 30 Kasım 2021 ‘e kadar bağlı bulunduğu dernek başkanına veya derneklerin belirlediği görevlilere bildirmesi gerekmektedir. Dernek Başkanlarımızın ise en geç 02.12.2021 tarihine kadar ise dernek başkanlarımızın alpermaden@tshf.org.tr e-mail adresine göndermeleri gerekmektedir. Ön kayıt için verilen sayılarda gerçek kayıtta verilen sayılar arasında astronomik farkların oluşmamasına dikkat edilmesi önemlidir. Katılacak hayvanların planlanması bu sayılara göre yapılacaktır. Hedef 2.000 yarışan hayvana ulaşmaktır. Yanlış sayı vererek yetkililerin planlarında büyük sapmalara yol açıp organizasyona olumsuz yönde etki yapmamak için gerekli özverinin herkes tarafından gösterilmesi gerekmektedir.

 

Dernek başkanları tarafından gönderilmesi gereken liste altta örnek olarak verilmiştir.

 

Not: Ön kayıt için verilen sayılarla gerçek kayıt için verilen sayılar arasında eksi yönde büyük farklar oluştuğunda derneklerden kayıt yaptırılıp getirilmeyen hayvanlar için ilgili kişi ve derneğin savunması istenecek ve salona hayvanların gelmemesini gerektirecek elzem bir durum olmadığı anlaşılması durumunda ilgili kişi ve kurum hakkında cezai işlem uygulanacaktır.

 

İkinci süreç

Web sitemizde yayınlanan

https://tshf.org.tr/haydi-afyonkarahisar-a-hedef-2000-yarisan-hayvan linkte sayfanın en altında yer alan word ve pdf dosyası olarak başvuru formu bulunmaktadır. Formları hangi formatta doldurmak istiyorsanız o formatta indirdikten sonra sayfanın altında yer alan pdf dosyası olarak örnek form ve formun nasıl dolduracağı hakkında bilgileri içeren pdf dosyasından yardım alarak formunuzu doldurabilirsiniz. Bu işlemi yaparken takıldığınız takdirde her türlü soru ve sorununuz için 0532 409 6048 numaralı telefondan federasyon yönetim kurulu üyesi Alper Maden ile irtibata geçebilirsiniz. (Hafta içi 19:oo / 23:30 saatleri hafta sonu 10:oo / 24:oo saatleri arasında irtibata geçmeniz rica olunur). Yazılı olarak alpermaden@tshf.org.tr adresine e-posta atarak da irtibata geçebilirsiniz.

Formları doldurduktan sonra dernek başkanlarına iletmeniz gerekmektedir. Dernek başkanları tarafından alpermaden@tshf.org.tr adresine en geç 13.12.2021 tarihine kadar formlar iletilecektir. Ve ilk formlar gelmeye başladığı andan itibaren düzenli olarak web sayfamızda Ön kayıt listesi şeklinde yayınlanacaktır. Sizlerin bu sayfadan başvurularınızı takip etmeniz ve bir yanlışlık olduğunda irtibata geçerek gerekli düzeltmelerin yapılmasını sağlamanız gerekmektedir. 

Not: Hazır olan formların dernek başkanları tarafından alpermaden@tshf.org.tr adresine e-mail gönderilmesi kayıt sürecini kolaylaştıracak ve hata riskini minimize edecektir. Çıktısı alınan formlar imzalanarak dernek başkanlarına muhakkak ulaştırılmalıdır. 

 

 

Son süreç;

Gerekli ücretler form üzerinde İban numarası bulunan TSHF Halkbank Balıkesir şubesi hesabına açıklama kısmına “İsminiz soy isminiz Bağış” örneğin “Alper Maden Bağış” “Mustafa Kesgin Bağış” gibi yazılarak 20.12.2021 (pazartesi) tarihine kadar gönderilmelidir (ücretler dernekler tarafından toplu olarak açıklama kısmına “Dernek ismi  bağış” yazılarak da gönderilebilir).  Gerekli ücretler zamanında gönderilmediği takdirde kayıt yapılmamış sayılacaktır. Ücret yatıran üyelerimizin listesi yine kesin kayıt şeklinde web sitemizden yayınlanacaktır. Ve kayıtlarımız tamamlanmış olacaktır.

 

Yarışma başvurunuz kabul edildikten sonra hastalık, ölüm, vb sebeplerden dolayı kaydolan hayvanın yarışmaya katılma olanağı kalmamış ise yerlerine aynı ırk ve renkten farklı bir hayvanınızla yarışmaya katılabilirsiniz. Fakat ilk başvurular baz alınarak ortaya çıkan hayvan listesine göre hakemlerimiz belirleneceği için ırk ve renk değişimi olmayacaktır ve kafes ücreti iadesi yapılmayacaktır. 

Son olarak bu yarışma için uygulanacak ödül yönetmeliği en kısa sürede web sayfamızdan yayınlanacaktır. Web sitemizi takip etmenizi rica eder, gerekli bilgilere her zaman oradan ulaşabileceğinizi tarafınıza bildiririz.

Keyifli ve başarılı bir etkinlik olması dileğiyle tüm katılımcı dostlarımıza başarılar diler ve şimdiden teşekkür ederiz.

 

Saygılarımızla,

Türkiye Süs Tavukları ve Bahçe Hayvanları Federasyonu Yönetimi