6. ULUSAL KÜMES HAYVANLARI GÖSTERİSİ BAŞVURULARI HAKKINDA

6. ULUSAL KÜMES HAYVANLARI GÖSTERİSİ BAŞVURULARI HAKKINDA

Değerli Üretici arkadaşlar 6. Ulusal Kümes Hayvanları Buşvurusu hakkında bilgiler aşağıdaki gibidir.

 

Başvuru formunu indirmek için buraya tıklayınız

Örnek başvuru formunu indirmek için buraya tıklayınız

 

 

Başvuru süreci

 

  1. Aşama : tshf.org.tr web sayfamızdan indirmiş olduğunuz formu yine aynı sayfada yer alan örnek formumuzdan yararlanarak doldurabilirsiniz. Doldurmuş olduğunuz formlarınızı alpermaden16@gmail.com mail adresine iletmeniz gerekmektedir.
  2. Aşama: Mail olarak göndermiş olduğunuz formlar her gün düzenli olarak 6. Kümes Hayvanları Kayıt Listesi başlığı altında web sitemizde ön kayıt yada kesin kayıt ibareleriyle yayınlanacaktır.
  3. Aşama; Ücretler form üzerinde bulunan ilgili Federasyonumuz Banka hesabına en geç 16 Aralık 2022 Cuma günü mesai bitimine kadar yatırılmalıdır (“adı soyadı bağış”) ücreti yatırılmayan başvurular iptal edilecektir. Ücretler katılacak hayvan başına 100 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca kişi başı 25 TL katalog ücreti alınacaktır.  Örneğin 10 hayvanla katılım sağlayacak bir üye 10 hayvan için 1.000 TL ve Katalog için 25 TL olmak üzere 1.025 TL adı soyadı ve bağış ibaresini yazarak ilgili hesabımıza ücretini göndermelidir. (“adı soyadı bağış” şeklinde ibare olmayan tüm gönderiler ilgili kişinin hesabına iade edilecektir) 16 Aralık 2022 tarihine kadar ücreti yatırılmamış başvurular iptal olacaktır
  4. Gelen Formlar üyelerimizin bağlı bulundukları dernek başkanlarımızdan onayı alınarak sisteme ücreti yatmışsa kesin kayıt olarak yansıyacaktır.

 

 

       Saygılarımızla

 

        Tshf yönetimi