PETZOO TÜRKİYE

PETZOO TÜRKİYE 7. Uluslararası Evcil Hayvan Ürün Malzeme ve Aksesuar Tedarikçileri Fuarı 31. Ekim 2019- 3 Kasım 2019 tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

PETZOO TÜRKİYE

Duyuru !!!!

 

PETZOO TÜRKİYE

 

 

7. Uluslararası Evcil Hayvan Ürün Malzeme ve Aksesuar Tedarikçileri Fuarı  31. Ekim 2019- 3 Kasım 2019 tarihleri arasında kapılarını ziyaretçilerine açıyor. 

 

 

         Petzoo Türkiye’de Türkiye Süs Tavukları ve Bahçe Hayvanları Federasyonu’da ziyaretçilerle buluşuyor. Bu güzel organizasyonda Federasyonumuzu aralarında görmek isteyen Petzoo Türkiye yetkilileri 100 m2 ücretsiz yer tahsisi yaparak bizleri onurlandırmışlardır.

 

 

          Fuar zamanında Federasyonumuzu en iyi şekilde temsil etmek, fuar alanında açılacak sergi, düzenlenecek etkinlikler, ziyaretçi kabulü Federasyonumuzun tanıtımı ve ziyaretçilere bilgi aktarımı konularında eksiksiz bir şekilde Federasyonumuza yakışır organizasyon olması diliyoruz.

 

 

         Bu fuarda Federasyonumuzu yalnız bırakmak istemeyen tüm derneklerimizi ve dernek üyelerimizi Fuar organizasyonundan sorumlu komisyon başkanımız İstanbul Süs Tavukları ve Bahçe Hayvanları Yetiştiriciliği Derneği Başkanı Sn. Ömer KILIÇOĞLU ile irtibata geçmelerini ve Fuar organizasyonunda Federasyonumuza güç katmalarını rica ederiz. 

 

Saygılarımızla 

Tshf Yönetimi