1. Marmara Bölgesi Kümes Hayvanları Gösterisi Kayıt

1. Marmara Bölgesi Kümes Hayvanları Gösterisi  Kayıt

WhatsApp Image 2021-08-06 at 19.30.39.jpeg

Marmara Bölgesi

Kümes Hayvanları Gösterisi

 BAŞVURU BİGİLENDİRME FORMU

 

Türkiye Süs Tavukları ve Bahçe Hayvanları Federasyonu’nun değerli üyeleri ve dernek başkanları,21/24 Ekim 2021 tarihinde İstanbul Fuar Merkezin’de yapılacak olan Petzoo Fuarı bünyesinde TSHF olarak yapacağımız Marmara Bölgesi Kümes Hayvanları Gösterisi için kayıtlarımız başlamıştır.

Kayıtlarımız 18 Ekim 2021 tarihinde son bulacaktır.

Daha önce ön kayıt olarak ilgili Dernek Başkanlarımızdan ön talepleri topladık ve bu doğrultuda yer alan bilgiler doğrultusunda hazırlayacağımız formlar detay bilgiler için tarafımızdan Dernek Başkanlarımıza iletilecek olup Başkanlarımız tarafından son onay verilerek 18 Ekim 2021 tarihinde tarafımıza geri dönüş yapılması gerekmektedir.

İlk süreç;

Web sitemizde yayınlanan Dernek bazlı listemiz  https://www.tshf.org.tr/1-marmara-bolgesel-kumes-hayvanlari-gosterisi-kayit-listesi linkten ulaşabilirsiniz. Başkanlarımız tarafından kontrol edilerek kendilerine gelen başvuru formunu doldurup onayladıktan sonra alpermaden16@gmail.com adresine e-mail atarak ve/veya aşağıda belirtilen Gsm numarasına whatsApp yoluyla da iletebilirsiniz. Bu işlemleri yaparken takıldığınız takdirde her türlü soru ve sorununuz için 0532 409 6048 numaralı telefondan federasyon genel sekreteri Alper Maden ile irtibata geçebilirsiniz. (Hafta içi 19:oo / 24:oo saatleri hafta sonu 10:oo / 24:oo saatleri arasında irtibata geçmeniz rica olunur).

Son süreç;

Gerekli ücretler form üzerinde İban numarası bulunan TSHF Halkbank Balıkesir şubesi hesabına “Dernek ismi ve Açıklama kısmına Bağış örneğinWyandotte Süs Tavukları Yetiştiricileri Derneği Bağış” yazılarak 18.10.2021 tarihine kadar gönderilmelidir. Gerekli ücretler vaktinde gönderilmediği takdirde kayıt yapılmamış sayılacak ve iptal edilecektir...

Yarışma başvurunuz kabul edildikten sonra hastalık, ölüm, vb sebeplerden dolayı kaydolan hayvanın yarışmaya katılma olanağı kalmamış ise yerlerine aynı ırk ve aynı renkten farklı bir hayvanınızla değiştirip yarışmaya katılabilirsiniz. Farklı bir ırkla veya aynı ırktan farklı bir renkle katılımınız kesinlikle sağlanmayacaktır. 

Son olarak bu yarışma için uygulanacak ödül yönetmeliğini en kısa sürede web sayfamızdan (tshf.org.tr) yayınlanacaktır. Web sitemizi takip etmenizi rica eder, gerekli bilgilere her zaman oradan ulaşabileceğinizi tarafınıza bildiririz.

Keyifli ve başarılı bir etkinlik olması dileğiyle tüm katılımcı dostlarımıza şimdiden teşekkür ederiz.

 

 

Saygılarımızla

Türkiye Süs Tavukları ve Bahçe Hayvanları Federasyonu Yönetimi