GÖSTERİ BAŞVURU BİLGİLENDİRME FORMU

GÖSTERİ BAŞVURU BİLGİLENDİRME FORMU

GÖSTERİ BAŞVURU BİGİLENDİRME FORMU

Türkiye Süs Tavukları ve Bahçe Hayvanları Federasyonu’nun değerli üyeleri ve dernek başkanları,

9/12 Ocak 2020 tarihinde Ankara’da TSHF olarak yapacağımız 4. Türkiye Ulusal Kümes Hayvanları Gösterisi için kayıtlarımız başlamıştır.

Kayıtlarımız daha öncede belirttiğimiz gibi 8 Aralık 2019 tarihinde son bulacaktır.

Bu sene kayıtlarımız aşağıdaki yer alan şekilde süreç işletilerek yapılacaktır.

İlk süreç;

Web sitemizde yayınlanan https://tshf.org.tr/haydi-ankaraya-hedef-1200-ustu-yarisan-hayvan linkte sayfanın en altında yer alan word dosyası olarak başvuru formu bulunmaktadır. Formu indirdikten sonra sayfanın altında yer alan pdf dosyası olarak örnek form ve formun nasıl dolduracağı hakkında bilgileri içeren yine pdf dosyasından yardım alarak yapabilirsiniz. Bu işlemi yaparken takıldığınız takdirde her türlü soru ve sorununuz için 0532 409 6048 numaralı telefondan federasyon yönetim kurulu üyesi Alper Maden ile irtibata geçebilirsiniz. (Hafta içi 19:oo / 24:oo saatleri hafta sonu 10:oo / 24:oo saatleri arasında irtibata geçmeniz rica olunur). Yazılı olarak alpermaden@tshf.org.tr adresine e-mail atarak da irtibata geçebilirsiniz.

Formları doldurduktan sonra gerek dernek başkanları aracılığıyla gerekse de bizzat üyeler tarafından alpermaden@tshf.org.tr adresine en geç 08.12.2019 tarihine kadar formlar iletilecektir. Ve ilk formlar gelmeye başladığı andan itibaren düzenli olarak web sayfamızda Ön kayıt listesi şeklinde yayınlanacaktır. Sizlerin bu sayfadan başvurularınızı takip etmeniz ve bir yanlışlık olduğunda irtibata geçerek gerekli düzeltmelerin yapılmasını sağlamanız gerekmektedir. 

Not: formlar imzasız olarak word dosyası şeklinde alpermaden@tshf.org.tr adresine e-mail gönderilmesi kayıt sürecini kolaylaştıracak ve hata riskini minimize edecektir. Çıktısı alınan formlar imzalanarak dernek başkanlarına ulaştırılmalıdır. 

Son süreç;

Gerekli ücretler form üzerinde İban numarası bulunan TSHF Halkbank Balıkesir şubesi hesabına “İsim soy isim Bağış” örneğinAlper Maden Bağış” yazılarak 16.12.2019 tarihine kadar gönderilmelidir. Gerekli ücretler zamanında gönderilmediği takdirde kayıt yapılmamış sayılacaktır. Ücret yatıran üyelerimizin listesi yine kesin kayıt şeklinde web sitemizden yayınlanacaktır. Ve kayıtlarımız tamamlanmış olacaktır.

Yarışma başvurunuz kabul edildikten sonra hastalık, ölüm, vb sebeplerden dolayı kayıt olan hayvanın yarışmaya katılma olanağı kalmamış ise yerlerine aynı ırk ve renkten farklı bir hayvanınızla yarışmaya katılabilirsiniz. Fakat ilk başvurular baz alınarak ortaya çıkan hayvan listesine göre hakemlerimiz belirleneceği için ırk değiştirmek istediğinizde öncelikle teyit almanız gerekmektedir. Aksi takdirde farklı bir ırkla katılımınız sağlanmayacaktır. 

Son olarak bu yarışma için uygulanacak ödül yönetmeliği en kısa sürede web sayfamızdan yayınlanacaktır. Web sitemizi takip etmenizi rica eder, gerekli bilgilere her zaman oradan ulaşabileceğinizi tarafınıza bildiririz.

Keyifli ve başarılı bir etkinlik olması dileğiyle tüm katılımcı dostlarımıza başarılar diler ve şimdiden teşekkür ederiz.

 

Saygılarımızla,

Türkiye Süs Tavukları ve Bahçe Hayvanları Federasyonu Yönetimi

 

 

 

Başvuru formu indirmek için tıklayınız.

Örnek başvuru formu indirmek için tıklayınız.

Form doldurma detaylarını indirmek için tıklayınız.

 

 

dekont örneği (özellikle açıklama kısmı çok önemli)