Haydi Afyonkarahisar’ a !!! Hedef 2.000 Yarışan Hayvan

Haydi Afyonkarahisar’ a !!! Hedef 2.000 Yarışan Hayvan

                                  

 

5. Türkiye Kümes Hayvanları gösterisinde TSHF’ ye üye dernekler olarak 05-09 Ocak 2022 tarihleri arasında Afyon’da buluşuyoruz.            

 

Ülkemizde 5. ‘si düzenlenecek olan gösteriye üst düzey katılımın yaşanacağını düşündüğümüz ve bu organizasyonun eksiksiz, istenilen düzeyde ve kargaşaya yer vermeden gerçekleştirebilmek adına tüm planlarımızı yapıyor ve yol haritamızı şimdiden çiziyoruz.

Öncelikle katılım yapacak arkadaşlar ön kayıt için katılacakları hayvanların ırk ve sayı bilgilerini en geç 30 Kasım 2021 (Salı) tarihine kadar bağlı bulundukları dernek başkanlarına veya derneklerinin yetkili kıldığı kişilere bildirilmesini ve dernek başkanları tarafından da 2 Aralık 2021 (Perşembe) tarihi son olmak üzere Federasyon yetkililerine bildirilmesini önemle rica ederiz. Ön kayıt için bildirim yapılan sayılarla planlama yapılacak olmasından dolayı gerçeğe en yakın sayıların verilmesi gerekmektedir.

 

Değerli üyelerimiz sizden gelecek verilerin doğru zamanında ve eksiksiz toplanması bizlere ne gibi avantajlar sağlayacak;

  1. Yarışacak ırkların ve salonun yerleşim planı ve kafeslerin eksiksiz hazırlanmasına olanak sağlayacak.
  2. Yarışacak hayvanları puanlamasını yapacak hakem ve hakem asistanlarının önceden belirlenmesine olanak sağlayacak.
  3. Kataloğun zamanında ve eksiksiz olarak basımı için önemli avantaj sağlayacak.
  4. Ödüllerin planlamasında önemli avantaj sağlayacak.
  5. Organizasyonun bütçeleme işlemi tam zamanında ve sağlıklı bir şekilde yapılmasına olanak sağlayacaktır.

 

Bu organizasyonun ülkemize yakışan bir organizasyon olması adına camiamızın tüm fertlerine, tüm dinamiklerine ihtiyacımız olduğu bilinciyle hareket ediyor ve desteklerinizi bekliyoruz. Katılımcı arkadaşların maliyetlerini minimize edebilmek adına alttaki fiyat listesinin uygulanması planlanmıştır.

 


Not: Katılımcı başına 15 TL katalog ücreti alınacaktır.  20 yaş ve altı tüm katılımcı kardeşlerimizden katalog ve ilk 3 hayvanından katılım ücreti alınmayacaktır.

 

Tüm katılımcılar için güzel, keyifli ve emeklerinin karşılığını aldıkları bir organizasyon yaşanmasını cani gönülden istiyoruz. Bu yüzden sizlerden ricamız sizlere daha önceden belirtilen sürelere, muhakkak riayet etmeniz yönünde olacaktır. Sürelere riayet etmeniz bu organizasyonun hepimizin gönlünden geçen bir şekilde yaşanmasının önündeki engelleri daha oluşmadan ortadan kaldırılması yönünde bizlere büyük avantaj sağlayacaktır. 

 

Not: Ön kayıt için verilen sayılarla gerçek kayıt için verilen sayılar arasında eksi yönde büyük farklar oluştuğunda derneklerden kayıt yaptırılıp getirilmeyen hayvanlar için ilgili kişi ve derneğin savunması istenecek ve salona hayvanların gelmemesini gerektirecek elzem bir durum olmadığı anlaşılması durumunda ilgili kişi ve kurum hakkında cezai işlem uygulanacaktır.

 

Başvuru formu indirmek için (word)   tıklayınız.

Başvuru formu indirmek için (pdf)    tıklayınız.

Örnek başvuru formu indirmek için   tıklayınız.

Form doldurma detaylarını indirmek için   tıklayınız.

Saygılarımızla

TSHF Yönetimi