Haydi Ankara’ya !!! Hedef 1.200 üstü yarışan hayvan

Haydi Ankara’ya !!! Hedef 1.200 üstü yarışan hayvan

Haydi Ankara’ya !!! Hedef 1.200 üstü yarışan hayvan

4. Türkiye Kümes Hayvanları gösterisinde TSHF’ ye üye dernekler olarak 8-12 Ocak 2020 tarihleri arasında Ankara ‘ da buluşuyoruz.

 

Ülkemizde 4. ‘sü düzenlenecek olan gösteriye üst düzey katılımın yaşanacağını düşündüğümüz ve bu organizasyonun eksiksiz, tam ve kargaşaya yer vermeden gerçekleştirebilmek adına tüm planlarımızı yapıyor ve yol haritamızı şimdiden çiziyoruz. Öncelikle katılım yapacak arkadaşlar katılacakları ırk ve sayı bilgilerini en geç 6 Aralık 2019 (Cuma) tarihine kadar bağlı bulundukları dernek başkanlarına veya derneklerinin yetkili kıldığı kişilere bildirmesini ve dernek başkanları tarafından 8 Aralık 2019 (Pazar) tarihi son olmak üzere Federasyon yetkililerine bildirmesini önemle rica ederiz.

Değerli üyelerimiz sizden gelecek verilerin doğru zamanda ve eksiksiz toplanması bizlere ne gibi avantajlar sağlayacak;

  1. Yarışacak ırkların ve salonun yerleşim planı ve kafeslerin eksiksiz hazırlanmasına olanak sağlayacak.
  2. Yarışacak hayvanları puanlamasını yapacak hakem ve hakem asistanlarının önceden belirlenmesine olanak sağlayacak.
  3. Katalog zamanında ve eksiksiz olarak basımı için önemli avantaj sağlayacak.
  4. Ödüllerin planlamasında önemli avantaj sağlayacak.
  5. Organizasyonun bütçeleme işlemi tam zamanında ve sağlıklı bir şekilde yapılmasına olanak sağlayacaktır.

Bu organizasyonun ülkemize yakışan bir organizasyon olması adına camiamızın tüm fertlerine, tüm dinamiklerine ihtiyacımız olduğu bilinciyle hareket ediyor ve desteklerinizi bekliyoruz. Katılımcı arkadaşların maliyetlerini minimize edebilmek adına alttaki fiyat listesinin uygulanması planlanmıştır.

Not: Katılımcı başına 10 TL katalog ücreti alınacaktır.  20 yaş ve altı tüm katılımcı kardeşlerimizin ilk 3 hayvanından katılım ücreti alınmayacaktır.

         

Tüm katılımcılar için güzel, keyifli ve tüm emeklerinin karşılığını aldıkları bir organizasyonun yaşanmasını cani gönülden istiyoruz. Bu yüzden sizlerden ricamız sizlere daha önceden belirtilen sürelere, riayet etmeniz yönünde olacaktır. Sürelere riayet etmeniz bu organizasyonun hepimizin gönlünden geçen bir şekilde yaşanmasının önündeki engelleri daha oluşmadan ortadan kaldırılması yönünde bizlere büyük yardımı olacaktır. 

Başvuru formu indirmek için tıklayınız.

Örnek başvuru formu indirmek için tıklayınız.

Form doldurma detaylarını indirmek için tıklayınız.

Saygılarımızla

TSHF Yönetimi